HAKKIMIZDA


 

"F1RST MEDİA, Entegre İletişim Planlamasını temel alan, tam hizmet bir medya ajansıdır"

Merhaba,

2016 yılı Mayıs ayında hizmet vermeye başladık. 27 yıla yakın sektör tecrübemiz, kuvvetli medya ilişkilerimiz ve analitik yaklaşımımızla medya planlama ve satın alma süreçlerinde hizmet verdiğimiz markaları sektörde en iyi şekilde temsil etme bilinci ile kurulduk.

Bizler kendimizi; sade, yenilikçi, anlaşılabilir bir yaklaşımla markalara katma değerli iş sonuçları oluşturabilen butik bir medya ajansı olarak tanımlıyoruz.

Değişen iletişim dünyası ve piyasa dinamiklerine en uygun çözümleri üretmek, rekabetçi fiyatlarla markalarınızı tüketiciler ile en doğru şekilde buluşturmak bizim işimiz.

Farklı medya projeleriyle, alışılagelmiş uygulamaların yerine yeni,cesur ve taze 'ilk'leri koymak isteyen markalar için buradayız.

%100 Türk şirketiyiz...

En büyük sermayemiz, uzmanlığımız ve itibarımız.

 

F1RST MEDİA...

 

Biz reklamverenlerimizin pazarlama sorunlarını çözmek, tüketicilerine en verimli şekilde ulaşmalarını ve yaptıkları iletişim yatırımlarının karşılığını maksimum seviyede almalarını sağlamak için bilimin dili matematiği etkin bir şekilde kullanan medya planlama ve satın alma ajansıyız.

  • Tel:
    (+90)212 505 06 88 - 0531 324 44 11
  • Email:
    [email protected]
  • Address:
    Güngören/istanbul