WinVision TV

Tanıtım ve reklamlarınızı çok daha etkili yapmak ister misiniz ? Kim istemez ki .... Öyleyse sizlere Bilgisayar, DVD, VCD, Video, Uydu Recevier, Dijital yayın görüntülerini, üstelik aydınlık ortamlarda dahi çok net görüntüler verebilen, olağan üstü dikkat çekecek bir sistemi; ''WinVision TV”Yi öneriyoruz.

WinVision TV


 

F1rst Media’dan Sıradışı Sunumlarınız ,Reklamlarınız ve Tanıtımlarınız için WinVision TV

 

WinVision TV;

Tanıtım ve reklamlarınızı çok daha etkili yapmak ister misiniz ? 
Kim istemez ki ....
Öyleyse sizlere Bilgisayar, DVD, VCD, Video, Uydu Recevier, Dijital yayın  görüntülerini, üstelik aydınlık ortamlarda dahi çok net görüntüler verebilen, olağan üstü dikkat çekecek bir sistemi;  ''WinVision TV”öneriyoruz.

 

WinVision TV  ile firmanızın kurumsal kimliğini tanıtabilir, satmakda olduğunuz ürünlerle ilgili çok daha etkili sunumlar yapabilirsiniz. 
WinVision TV   dinamik bir reklam panosu olarak kullanıp kampanya duyuruları ve promosyonlarınızdan çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Aydınlık ortamlarda bulunan mağaza vitrinleri, hareketli görüntü oynatıcılarının en zorlandığı ortamlardır. Oysa WinVision TV   aydınlık ortamlarda parlama ve yansıtma yapmayan ekran yüzeyiyle, sizlere yüksek maliyetli Plazma ekranlardan daha fazla performansı daha düşük maliyetlerle sunmaktadır.

UYGULAMA ALANLARI
Mağazalar, Alışveriş Merkezleri, Süpermarketler, Havaalanları ve istasyonlar, Oteller ve Tatil köyleri, Restoran, cafe ve barlar, Okullar, Toplantı Salonları, Güzellik ve Sağlık Merkezleri, Spor salonları, Showroomlar, Müzeler, TV Stüdyoları, Ev Sinemaları, Su altı gösterimleri, Reklam Çalışmaları, Mobil Reklam Çalışmaları, Ses ve Görüntü Sistemleri, Fuar Aktiviteleri 

Gün Işığı ve Aydınlık Ortamlarda Bile Mükemmel Görüntü Almanızı Sağlar...

ÖZEL EKRAN UYGULAMALARI
Ekranlar istenilen her türlü şekilde kesilebilir. (dairesel, oval, kalp, silüet v.b.) Optik performans kesme işleminde hiçbir şekilde etkilenmez. Bu sayede ister sipariş aşamasında ister sonradan ekranlara istenilen şekil verilebilir.  
Ekranlara 10 dereceden 360 dereceye kadar eğim vermek mümkündür Ekranlar 3 boyutlu görüntüleri tam performans verir.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Elc8GSmKIlM

https://www.youtube.com/watch?v=vCoydl3rYFY