WİN TV

WİN TVKurumsal TV Çözümleri

Teknoloji her alanda yaşam tarzımızı belirlerken iş dünyası da bundan maksimum fayda sağlayarak iş hayatını kolaylaştıracak çözümler arıyor. Artık birçok büyük ölçekli firmadan KOBİ'lere kadar kurumlar teknolojik araçlarda tercihlerini belirlerken masraflarını minimuma indiren, iş süreçlerini kolaylaştıran, daha düşük maliyetle daha verimli reklam seçeneklerine yatırım yapıyorlar. Son günlerde kurumların en önde gelen tercihlerinden  biri, Kurumsal TV sistemleri.

 •Banka, hastane, belediye işletmeleri, sağlık, eğitim kurumları, zincir mağazalar, şov alanları gibi bir veya birden fazla şubeleri olan kurumların kendi TV sistemlerine sahip olarak elde edebileceği en büyük avantaj kendi reklam ve bilgi paylaşım alanlarını yaratması. Şubelerde müşterilerin ve personelin görebileceği noktalarda konumlandırılmış ekranlarda özel tanıtımları yaparak kurumun yıllık reklam ve eğitim giderlerini minimuma indirmek mümkün.

 —Bu sistemle merkezden personele ve müşterilere yönelik duyurular yapılabiliyor; kurumun iç iletişimini sağlamada son derece etkili bir iletişim aracı olarak yararlanılabiliyor. Basılı materyal masrafları minimuma inerken, çevre kirliliği önleniyor, personelin seyahat ve eğitim masraflarından tasarruf sağlanabiliyor. Kurumun yapısına göre her şubeye, mağazaya, reyonlara, laboratuarlara, katlara yerleştirilen ekranlarla hem iç hem de dış iletişimde etkili sonuçlar alınabiliyor.

 Kurumsal TV'lerde logonuzu, markanızı ön plana çıkarabilir, ürünlerinizi, aktivitelerinizi, kampanyalarınızı, tanıtabilir, personelinizi eğitebilir, reklamlara yer verebilirsiniz. LED TV ekranlarda, canlı yayın TV, video, resim, animasyonlar, kayan yazı ile on-line haber, hava durumu, gibi birden fazla alanda, görsel bilgiler aktarabilirsiniz.

Kurumsal Tv ile firmanızın prestijini arttırabilirsiniz.

 —F1RST MEDİA, Türkiye’de her geçen gün daha sık kullanılmaya başlanan kurumsal TV sistemlerini daha kaliteli, daha bağımsız ve düşük maliyetli hale getiren rakipsiz bir sistemdir.

 •KURUMSAL TV’de, alt yazı bantlarını anlık online olarak kendiniz yazabilir ve yayınlayabilirsiniz.

•KURUMSAL TV’de haber bülteni, klip vs. videoları kendiniz seçip yükleyebilir ve anlık online olarak yayınlayabilirsiniz.

•KURUMSAL TV’de şirketlerin tanıtım videoları ve reklam yayınlayabilir, ekstra gelir elde edebilirsiniz.

•Bütün bunları yaparken sadece bir defalık ücret ödersiniz. Diğer kurumsal TV’lere ödenen aylık/yıllık ücret gibi masraflardan kurtulursunuz.

•KURUMSAL TV’de herhangi bir TV kanalını izlerken kendi logonuzu yayına koyabilir ve alt yazı yazabilirsiniz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hxXrv_NfPxw

https://www.youtube.com/watch?v=51FEaIxd5Hg&t=12s