Alışveriş Merkezi;

Daha fazla insana ulaşmak değil, doğru insanlara ulaşmak ve yerel işletmeler için, Yerel Bağlantıların lokasyonun Gücü nokta atışı yapmanızı sağlıyor…

Alışveriş Merkezi;


ALIŞVERİŞ MERKEZİ REKLAMI;

SAYFAYI ÇEVİREMEZSİN , KANALI DEĞİŞTİREMEZSİN...

STEATEJİK REKLAM YERLEŞİMİ VE ENTEGRE ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ...

Alışveriş Sepeti reklamcılığı, alışveriş yapanların alışverişleri boyunca sürekli reklamcılık ve tutsak bir kitleye rakipsiz pozlama sağlar. 

Aslında, süpermarkette daha fazla insan daha fazla zamanını toplumun herhangi bir yerinden daha fazla harcamaktadır ve alışveriş sepeti, bir tüketicinin mağazaya girdiğinde yakaladığı ilk şey ve ayrılırken bıraktıkları son şeydir. 

Sonuç olarak, alışveriş sepeti reklamları hedef kitlenize daha sık ve daha fazla süre için diğer reklamcılık araçlarından daha uzun bir süre ve diğer reklamcılık araçlarından daha hesaplıdır...

FARKINDA OLMAK İÇİN GARANTİLİ SÜREKLİ REKLAM...

Daha fazla insana ulaşmak değil, doğru insanlara ulaşmak ve yerel işletmeler için, Yerel Bağlantıların lokasyonun Gücü nokta atışı yapmanızı sağlıyor…

Markanızın gücü, müşterileri müşterilere dönüştürecek bir pazarlama mesajına odaklanma ve eleme yeteneğinize bağlıdır.

Uygun fiyatla en iyi beklentilerinize ulaşmak açısından pazarlama ve medya etkinliklerine duyulan ihtiyaç günümüzün yerel işletmeleri için kritik öneme sahiptir. Daha fazla tüketici sizi düşündüğünden rekabetçi kargaşadan sizi kurtaracak, F1rst Media markanızı ve müşteri veritabanınızı oluşturmanızda size yardımcı olacaktır.

Reklamın, özellikle de yerel reklamların geldiği yer burasıdır - insanların sizi rakiplerinizin yerine düşünmesini sağlamak ve hizmetinizi daha sık düşünmek zorunda kalacak

Yerel, mağaza içi süpermarket reklamcılığı bunu yapabilir. F1rst Media Grubu'nda tüm pazarlama çabalarımız yerel müşterilerinizin gittiği süpermarketin etrafında yer almaktadır. Hedef  kitlenizi biliyorsunuz ve bizde var!  Daha fazla insan, süpermarkette daha fazla zaman harcayarak, daha fazla reklam tanıtım yapacaksınız, hedef kitleniz için mağaza içi reklam en iyi çözümdür.

Etkili reklamcılığa yönelik üç farklı öğe vardır: Maruz Kalma, Tekrarlama ve Hedefleme.

Yerel mağaza içi süpermarket reklam programlarımız, bu üç şeyi satın alabileceğiniz her şeyden daha etkili bir şekilde yapılabilir.

 

Poz:

Kullanıcılar reklamınızı görmez veya görmezse, yanıt veremez. Tüketiciler sadece alışverişe gitmekle kalmıyor, aynı zamanda alışveriş sırasında ortalama 41 dakika harcıyorlar.

Ve Açıkhava Medya Derneği'ne göre, tüketiciler evde tüketen medyaya göre 3,5 kat daha fazla alarm veriyorlar.

Ayrıca, baskı ve yayın ortamlarımız stratejik olarak yerleştirilmiştir, böylece alışveriş yapanların onları görmek için başka seçenekleri yoktur.

 

Tekrarlama:

Reklamınız sık görünse veya duyulmuyorsa, insanlar bunu hatırlamaz. 

Alışveriş yapan kişiler haftada neredeyse iki kez süpermarkete gitmekte ve pazarlarımız haftada ortalama 350.000 kişi ve müşteriye ulaşmaktadır.

 

Hedefleme:

Alışveriş yapanlar birden fazla kanalı satın alırken,% 85'i neredeyse her zaman düzenli / tam hizmet veren bir süpermarkette alışveriş yapıyor.

 Hizmetlerinde büyümeye rağmen, süpermarket tercih edilen bir mekândır. Ve bu alışverişçiler, yerel market pazarında yerel süpermarketlere gidiyor, bu da süpermarket reklamcılığını potansiyel müşterilerinize ulaşmanın harika bir yolu haline getiriyor.

Mağaza içi süpermarket programlarımızın avantajlarından biri de, markanız için en önemli bölgesel lokasyonu olan mağazayı seçmenizdir.

Etkili reklamın bu üç unsuru var olduğunda ve birlikte çalışırken, sonuç Marka Tanımadır. Ve eğer insanlar önce seni düşünürse, sizi rakipler arasından seçme olasılıkları daha yüksektir.

Alışveriş Arabası;

İşletmenizi müşteri vizyonu içinde ziyaret başına 45 dakika tutmadan, marka bilinirliği elde etmenin daha iyi bir yolu nedir? Alışveriş yapan kişiler markanızı yalnızca tüm seyahatleri için görmeyecekler, aynı zamanda yollarını veya koridorlarını geçtikleri her insanı da alacaklar. Alışveriş arabaları, markanızı akıllı bir şekilde sergilemek için en iyi yerlerden biridir.